* Taylor Swift Srbija *
* Taylor Swift Srbija *
* Taylor Swift Srbija *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

* Taylor Swift Srbija *

Svi Koji vole Taylor Swift
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Prica bez kraja!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Zaga
T.S.S : Admin
T.S.S : Admin
Zaga


Posts : 70
Join date : 2009-12-17
Age : 29

Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! EmptyFri Dec 18, 2009 6:15 pm

Ja cu napisati prvu recenicu price. Svako sledeci neka kopira ovaj tekst i doda po jos jednu recenicu.


Pre nekoliko godina u jednom malom gradu zivela je jedna devojka.


Last edited by Zaga on Fri Dec 18, 2009 6:18 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
~*Just Me*~
T.S.S : Admin
T.S.S : Admin
~*Just Me*~


Posts : 138
Join date : 2009-12-17

Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Re: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! EmptyFri Dec 18, 2009 6:16 pm

koja je upoznala edwarda cullena
xDDD..moram...
Back to top Go down
http://taylorswiftsrbija.niceboard.biz
Zaga
T.S.S : Admin
T.S.S : Admin
Zaga


Posts : 70
Join date : 2009-12-17
Age : 29

Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Re: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! EmptyFri Dec 18, 2009 6:19 pm

Pre nekoliko godina u jednom malom gradu zivela je jedna devojka. Koja je upoznala Edwarda Cullena. Zaljubila se u njegovu savrsenu lepotu.
Back to top Go down
~*Just Me*~
T.S.S : Admin
T.S.S : Admin
~*Just Me*~


Posts : 138
Join date : 2009-12-17

Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Re: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! EmptyFri Dec 18, 2009 6:23 pm

pxaxa
~~~~
Pre nekoliko godina u jednom malom gradu zivela je jedna devojka. Koja je upoznala Edwarda Cullena. Zaljubila se u njegovu savrsenu lepotu.A on u njenu misterioznost i tupavost.
Back to top Go down
http://taylorswiftsrbija.niceboard.biz
Zaga
T.S.S : Admin
T.S.S : Admin
Zaga


Posts : 70
Join date : 2009-12-17
Age : 29

Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Re: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! EmptyFri Dec 18, 2009 6:26 pm

Pre nekoliko godina u jednom malom gradu zivela je jedna devojka. Koja je upoznala Edwarda Cullena. Zaljubila se u njegovu savrsenu lepotu. A on u njenu misterioznost i tupavost. Ali nije znala da on ima jednu mracnu tajnu.
Back to top Go down
~*Just Me*~
T.S.S : Admin
T.S.S : Admin
~*Just Me*~


Posts : 138
Join date : 2009-12-17

Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Re: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! EmptyFri Dec 18, 2009 6:29 pm

Pre nekoliko godina u jednom malom gradu zivela je jedna devojka. Koja je upoznala Edwarda Cullena. Zaljubila se u njegovu savrsenu lepotu. A on u njenu misterioznost i tupavost. Ali nije znala da on ima jednu mracnu tajnu.tajnu koja ce zapecatiti njihov odnos
Back to top Go down
http://taylorswiftsrbija.niceboard.biz
Zaga
T.S.S : Admin
T.S.S : Admin
Zaga


Posts : 70
Join date : 2009-12-17
Age : 29

Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Re: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! EmptyFri Dec 18, 2009 6:30 pm

Pre nekoliko godina u jednom malom gradu zivela je jedna devojka. Koja je upoznala Edwarda Cullena. Zaljubila se u njegovu savrsenu lepotu. A on u njenu misterioznost i tupavost. Ali nije znala da on ima jednu mracnu tajnu. Tajnu koja ce zapecatiti njihov odnos. On nije zeleo da ona sazna da on nije ljucko bice.
Back to top Go down
~*Just Me*~
T.S.S : Admin
T.S.S : Admin
~*Just Me*~


Posts : 138
Join date : 2009-12-17

Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Re: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! EmptyFri Dec 18, 2009 6:32 pm

Pre nekoliko godina u jednom malom gradu zivela je jedna devojka. Koja je upoznala Edwarda Cullena. Zaljubila se u njegovu savrsenu lepotu. A on u njenu misterioznost i tupavost. Ali nije znala da on ima jednu mracnu tajnu. Tajnu koja ce zapecatiti njihov odnos. On nije zeleo da ona sazna da on nije ljucko bice.nije uspeo u tome..
Back to top Go down
http://taylorswiftsrbija.niceboard.biz
Zaga
T.S.S : Admin
T.S.S : Admin
Zaga


Posts : 70
Join date : 2009-12-17
Age : 29

Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Re: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! EmptyFri Dec 18, 2009 6:34 pm

Pre nekoliko godina u jednom malom gradu zivela je jedna devojka. Koja je upoznala Edwarda Cullena. Zaljubila se u njegovu savrsenu lepotu. A on u njenu misterioznost i tupavost. Ali nije znala da on ima jednu mracnu tajnu. Tajnu koja ce zapecatiti njihov odnos. On nije zeleo da ona sazna da on nije ljucko bice.nije uspeo u tome...Ona je saznala njegovu tajnu.
Back to top Go down
-GaGa-
T.S.S : Admin
T.S.S : Admin
-GaGa-


Posts : 56
Join date : 2009-12-18

Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Re: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! EmptySat Dec 19, 2009 6:09 am

Pre nekoliko godina u jednom malom gradu zivela je jedna devojka. Koja je upoznala Edwarda Cullena. Zaljubila se u njegovu savrsenu lepotu. A on u njenu misterioznost i tupavost. Ali nije znala da on ima jednu mracnu tajnu. Tajnu koja ce zapecatiti njihov odnos. On nije zeleo da ona sazna da on nije ljucko bice.nije uspeo u tome...Ona je saznala njegovu tajnu. On je bio gay.,

(jbg morala sam xD mi smisljamo pricu.... ne krademo scenario)
Back to top Go down
Zaga
T.S.S : Admin
T.S.S : Admin
Zaga


Posts : 70
Join date : 2009-12-17
Age : 29

Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Re: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! EmptySat Dec 19, 2009 7:22 am

Pre nekoliko godina u jednom malom gradu zivela je jedna devojka. Koja je upoznala Edwarda Cullena. Zaljubila se u njegovu savrsenu lepotu. A on u njenu misterioznost i tupavost. Ali nije znala da on ima jednu mracnu tajnu. Tajnu koja ce zapecatiti njihov odnos. On nije zeleo da ona sazna da on nije ljucko bice.nije uspeo u tome...Ona je saznala njegovu tajnu. On je bio gay., Ali je napravio izuzetak zbog nje!
Back to top Go down
~*Just Me*~
T.S.S : Admin
T.S.S : Admin
~*Just Me*~


Posts : 138
Join date : 2009-12-17

Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Re: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! EmptySat Dec 19, 2009 5:26 pm

Pre nekoliko godina u jednom malom gradu zivela je jedna devojka. Koja je upoznala Edwarda Cullena. Zaljubila se u njegovu savrsenu lepotu. A on u njenu misterioznost i tupavost. Ali nije znala da on ima jednu mracnu tajnu. Tajnu koja ce zapecatiti njihov odnos. On nije zeleo da ona sazna da on nije ljucko bice.nije uspeo u tome...Ona je saznala njegovu tajnu. On je bio gay., Ali je napravio izuzetak zbog nje!
I otrkio da se zavaravao i da nije uopste bio gay!!

Gaga (znamo,ali ja i zaga jednostavno MORAMO xD)
Back to top Go down
http://taylorswiftsrbija.niceboard.biz
Zaga
T.S.S : Admin
T.S.S : Admin
Zaga


Posts : 70
Join date : 2009-12-17
Age : 29

Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Re: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! EmptySun Dec 20, 2009 5:10 am

Pre nekoliko godina u jednom malom gradu zivela je jedna devojka. Koja je upoznala Edwarda Cullena. Zaljubila se u njegovu savrsenu lepotu. A on u njenu misterioznost i tupavost. Ali nije znala da on ima jednu mracnu tajnu. Tajnu koja ce zapecatiti njihov odnos. On nije zeleo da ona sazna da on nije ljucko bice.nije uspeo u tome...Ona je saznala njegovu tajnu. On je bio gay., Ali je napravio izuzetak zbog nje!
I otrkio da se zavaravao i da nije uopste bio gay!! Shvatio je da je dosta toga propustio, ali ce sve to nadoknaditi sa njom!!
Back to top Go down
-GaGa-
T.S.S : Admin
T.S.S : Admin
-GaGa-


Posts : 56
Join date : 2009-12-18

Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Re: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! EmptySun Dec 20, 2009 6:10 am

Pre nekoliko godina u jednom malom gradu zivela je jedna devojka. Koja je upoznala Edwarda Cullena. Zaljubila se u njegovu savrsenu lepotu. A on u njenu misterioznost i tupavost. Ali nije znala da on ima jednu mracnu tajnu. Tajnu koja ce zapecatiti njihov odnos. On nije zeleo da ona sazna da on nije ljucko bice.nije uspeo u tome...Ona je saznala njegovu tajnu. On je bio gay., Ali je napravio izuzetak zbog nje!
I otrkio da se zavaravao i da nije uopste bio gay!! Shvatio je da je dosta toga propustio, ali ce sve to nadoknaditi sa njom!! Ali ona nije zelela da slusa... ona je mrzela gayeve.... i zamrzela ga je...
Back to top Go down
Zaga
T.S.S : Admin
T.S.S : Admin
Zaga


Posts : 70
Join date : 2009-12-17
Age : 29

Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Re: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! EmptySun Dec 20, 2009 7:52 am

Pre nekoliko godina u jednom malom gradu zivela je jedna devojka. Koja je upoznala Edwarda Cullena. Zaljubila se u njegovu savrsenu lepotu. A on u njenu misterioznost i tupavost. Ali nije znala da on ima jednu mracnu tajnu. Tajnu koja ce zapecatiti njihov odnos. On nije zeleo da ona sazna da on nije ljucko bice.nije uspeo u tome...Ona je saznala njegovu tajnu. On je bio gay., Ali je napravio izuzetak zbog nje!
I otrkio da se zavaravao i da nije uopste bio gay!! Shvatio je da je dosta toga propustio, ali ce sve to nadoknaditi sa njom!! Ali ona nije zelela da slusa... ona je mrzela gayeve.... i zamrzela ga je... Ali je uspeo da je ubedi da mu oprosti, i poceli su da se zabavljaju.
Back to top Go down
Sponsored content





Prica bez kraja! Empty
PostSubject: Re: Prica bez kraja!   Prica bez kraja! Empty

Back to top Go down
 
Prica bez kraja!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* Taylor Swift Srbija * :: Chat & Games :: Chat & Games-
Jump to: